Hakkımızda
W Otel Akaretler

Plants: image 2 0f 4 thumb
Plants: image 2 0f 4 thumb
Plants: image 2 0f 4 thumb
Plants: image 2 0f 4 thumb
Plants: image 2 0f 4 thumb
 

Hakkımızda

Güvenin simgesi: Barış İnşaat

Günümüzde mutluluğun tanımı, hayatımıza dahil ettiğimiz güzelliklerle anılmaya başladı. Yüksek standartlardaki konforlu bir yaşantı bu tanımın büyük bir bölümünü oluştururken; bize düsen, hayata küçük sürprizlerle hoşluklar katmak, kısacası mutluluğu inşa etmek oldu. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübe ve sürekliliğini koruduğumuz kalite, sahip olduğumuz değerlerimizle harmanlandığında, Barış İnşaat güvenin simgesi oldu.

Bir çok konut, is merkezi, sanayi tesisi projelerinde hızlı çözümler üreterek, müşterilerimizin mutluluğuna tanık olduk. Konseptimiz mutluluk üzerine kuruldu. İnsana verdiğimiz değer, yaptığımız güvenilir, estetik binalarla hayat buldu.

Barış İnşaat olarak, hep geleceğe bakarak, ödün vermediğimiz değerlerimizle başarılı projelere imza atmaya devam edeceğiz.

1995’ de sektöre giriş yapan ve 2003 yılından bugüne sektörde Barış İnşaat imzasıyla gerçekleştirdiği nitelikli projelerle istikrarlı büyüme ivmesini büyük adımlarla sürdürmektedir. Barış İnşaat öncelikle taahhüt, beraberinde anahtar teslim olarak yüklendiği projelerle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, kaliteli ve hızlı çözümlere adını yazdırdığı pek çok konut, sanayi tesisi ve is merkezi projesiyle sektörde kısa sürede haklı ve kalıcı bir yer edinmiştir.